ARBETSGRUPPER

Vi har bildat olika arbetsgrupper som fokuserar på de olika områdena inom organisationen. Vi är en oberoende och ideell organisation som helt förlitar sig på engagemang från privatpersoner. Tandläkare utan gränser behöver alltid personer som vill engagera sig inom de olika arbetsgrupperna, vill du vara med? Tveka inte och skicka gärna en intresseanmälan till info@tandlakareutangranser.se

Har du förslag, idéer eller frågor inom våra arbetsgrupper? skicka dessa till rätt person så svarar vi snabbare!

 

  • MEDLEMSGRUPP

Johanna Mårtensson: johanna@tandlakareutangranser.se

  • SPONSRING

Tara Nejad: tara@tandlakareutangranser.se

  • VOLONTÄRSGRUPPEN

Lena Irwe: lena@tandlakareutangranser.se

  • HEMSIDA

Verónica Aragón: veronica@tandlakareutangranser.se

SOCIALA MEDIER

Johanna Mårtensson: johanna@tandlakareutangranser.se

EKONOMI

Mina Tägt- Khodabandehloo: mina@tandlakareutangranser.se

Lydia Goitom: lydia@tandlakareutangranser.se

Alexandra Rogushina: alexandra@tandlakareutangranser.se

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail